logo bip.gov.pl

 MZEC w Świdnicy Sp. z o.o.

serwis WWW
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Inne / Oferty Pracy
1.

stanowisko ślusarz remontowy - spawacz

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp. z o.o. , największy producent i dystrybutor ciepła w

Świdnicy, dostarczający ciepło do ponad 20 tysięcy mieszkańców oraz licznych podmiotów gospodarczych, placówek oświatowych, kulturalnych, biur i lokali użytkowych poszukuje kandydata na stanowisku:

ŚLUSARZ REMONTOWY - SPAWACZ

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku ślusarza remontowego
  • umiejętność spawania
  • posiadanie aktualnych uprawnień podstawowych: gazowych 311 i/lub metodą TIG 141 oraz uprawnień energetycznych E Gr. 2 i 3 będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność diagnozowania usterek i usuwania awarii
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • rzetelność i odpowiedzialność w realizacji zleconych zadań

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie prac montażowych i remontowych sieci ciepłowniczych, węzłów i instalacji cieplnych
  • usuwanie awarii sieci ciepłowniczych, węzłów i instalacji cieplnych
  • demontaż konstrukcji stalowych, instalacji i urządzeń
  • wykonywanie prac spawalniczych
  • pomoc w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych
  • w okresie grzewczym wsparcie Sekcji Transportu w pracach rozładunkowych na bocznicy kolejowej

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • szkolenia w celu uzyskania brakujących kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w formie elektronicznej na adres rekrutacja@mzec.swidnica.pl lub w formie papierowej na adres firmy:

ul. Pogodna 1, 58-100 Świdnica

do dnia 15.04.2017 r. z zawarciem klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji – zgodnie  z Ustawą o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podmiot udostępniający informację: MZEC w Świdnicy Sp. z o.o.
Osoba, która odpowiada za treść: Krzysztof Szymczak
Osoba, która wprowadziła dane: Krzysztof Szymczak
Data wytworzenia informacji: 2017-02-27
Data udostępnienia informacji w BIP: 2017-02-27
Data ostatniej aktualizacji: 2017-02-27 10:52

rejestr zmian publikacji »

wersja do druku drukuj